فرمانداری فریدن
خانه
1396/08/24 دیدار نماینده شرکت سرمایه گذار چینی با فرماندار: در این دیدار در خصوص فرایند تولید  کنسانتره از سنگ آهن بحث و تبادل نظر گردید
دیدار نماینده شرکت سرمایه گذار چینی با فرماندار: در این دیدار در خصوص فرایند تولید کنسانتره از سنگ آهن بحث و تبادل نظر گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن- نمایندة شرکت سرمایه گذار چینی با کمال رضایت فرماندار دیدار و در خصوص فرایند تولید کنسانتره از سنگ آهن  بحث و تبادل نظر نمودند .


 نمایندة عالی دولت در شهرستان در این دیدار ضمن استقبال گرم از میهمانش و ابراز خرسندی از حضور وی ضمن معرفی قابلیت ها و توانمندیهای فریدن در زمینه سرمایه گذاری و معرفی  پتانسیلهای منطقه گفت شهرک صنعتی فریدن بلحاظ داشتن امکانات بالقوه و نزدیکی به شاهراههای ارتباطی می تواند مکانی مناسب برای سرمایه گذاری در این بخش باشد.


مقام فرماندار در ادامه خطاب به میهمانش اظهار داشت چنانچه با انگیزه و هدف کار ، فعالیت و اشتغالزایی برای افراد بومی وارد  شهرستان شوید تمامی امکانات و زیرساختهای مورد نیاز را برایتان فراهم می نماییم.


گفتنی است در صورت راه اندازی فرایند تولید کنسانتره از سنگ آهن  در شهرستان بیش از 45 نفر بصورت مستقیم فقط در این بخش اشتغالزایی می شوند.

تعداد بازدید: 95
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal