فرمانداری فریدن
خانه
1398/01/18 فرماندار در جلسه بررسی وضعیت شهرک گلخانه ای شهرستان اظهار داشت : نگاه مدیریت شهرستان برای راه اندازی شهرک  گلخانه ای الزاماً اشتغال کارگری نبوده و درصدد تقویت سرمایه گذاری محلی می باشد
فرماندار در جلسه بررسی وضعیت شهرک گلخانه ای شهرستان اظهار داشت : نگاه مدیریت شهرستان برای راه اندازی شهرک گلخانه ای الزاماً اشتغال کارگری نبوده و درصدد تقویت سرمایه گذاری محلی می باشد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن - به دنبال اخذ مجوز حفر چاه شهرک گلخانه ای شهرستان و در پی جلسه چند روز پیش فرماندار با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان پیرامون تامین اعتبار مورد نیاز شهرک، فرماندار با حضور رئیس شرکت شهرکهای کشاورزی جهاد استان ،نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و مدیران مرتبط شهرستانی ضمن بازدید از شهرک گلخانه ای شهرستان پیرامون تعیین تکلیف نحوة واگذاری شهرک گلخانه ای به متقاضیان بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن - به دنبال اخذ مجوز حفر چاه شهرک گلخانه ای شهرستان و در پی جلسه چند روز پیش فرماندار با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان پیرامون تامین اعتبار مورد نیاز شهرک،  فرماندار با حضور رئیس شرکت شهرکهای کشاورزی جهاد استان ،نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و مدیران مرتبط شهرستانی  ضمن بازدید از شهرک گلخانه ای شهرستان پیرامون تعیین تکلیف نحوة واگذاری شهرک گلخانه ای به متقاضیان بحث و تبادل نظر نمودند.

 

مقام فرماندار طی سخنانی ضمن تقدیر از پیگیریهای انجام شده بر تسریع در حفر چاه و اجرای سازه های شهرک با توجه به آماده بودن تمامی زیرساختها تاکید نمود و گفت مدت دار شدن و به ثمر نرسیدن این پروژه که بخش عمده آن به دلیل خشکسالی اخیر و نبود منابع آبی کافی بود  باعث بوجود آمدن نگرانیهای  اجتماعی بسیاری شد و امروز مردم انتظار دارند این پروژه هر چه سریعتر به سرانجام برسد.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت نگاه مدیریت شهرستان برای راه اندازی شهرک گلخانه ای الزاماً اشتغال کارگری نبوده و درصدد تقویت سرمایه گذاری محلی هستیم و در تمامی مراحل اجرای طرح برای ما اولویت با نیروهای بومی است.

 

فرماندار در ادامه با اشاره به راههای ارائه شده در خصوص نحوه اداره شهرک گفت قطعا مدیریت شهرستان به دنبال راهی است که بیشترین منفعت و سود برای مردم و شهرستان از طریق شهرک گلخانه ای حاصل شود و ما انتظار داریم مسئولان شرکت شهرکهای کشاورزی استان در کنار راه اندازی شهرک برای نوع تولید و نحوه عرضه و فروش محصولات نیز برنامه ریزی نمایند.

 

بحث و تبادل نظر پیرامون نحوه حضور سرمایه گذاران ،نوع سازه و تولیدات ،پیگیری بازار فروش و ... از مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 
 
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal